Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 


Nazwa Zawodów Data zakończenia sezonu
Dębowy Puchar I Lyskie (mroczne elfy) Morgon (ludzie) Jerrvix (orki)
Dębowy Puchar II Reszka (nieumarli) Lyskie (mroczne elfy) Sir Nick (jaszczuroludzie) oraz Domingo (jaszczuroludzie)
Dębowy Puchar III Morgon (krasnoludy) Duinhir (ludzie północy) Perihelion (ludzie północy) oraz Reszka (nieumarli)
Dębowy Puchar IV Duinhir (ludzie północy) Morgon (krasnoludy) Lyskie (jaszczuroludzie) oraz Perihelion (necromatic)
Dębowy Puchar V Pracownicy fabryki SLURM (Orkowie - zgnity) Róże Tyrellów (Leśne Elfy - Reszka) Running Amok (Lyskie - Jaszczuroludzie), IV RP Chaos - Junioor) 01.07.2014
Dębowy Puchar VI Łobuzy Z Gór Skalistych (Orkowie - Nimar) Running Amok (Jaszczuroludzie - Lyskie) Blichtr i Splendor (Wysokie Elfy - Yedee) 28.01.2015
Dębowy Puchar VII BigNose (Ludzie Północy - Elfic) Songs Of My Life (Ludzie Północy - Nimar) IV RP (Chaos - Junioor), Jawbreakers Sweets (Jaszczuroludzie - Domingo)  14.08.2015
Bowlsat I Perihelion (pro elfy) Qbusus (chaos) Yedee (ludzie) oraz reszka (amazonki)
Bowlsat II Róże Tyrellów(Reszka - Leśne Elfy) Smutni Dżentelmeni (Qbusus - Krasnoludy)

Sultans Of Swing (Chris - Khemri) 

Pracownicy Fabryki SLURM (Zgnity - Orki)

03.09.2013
Bowlsat III Gildia Kanalarzy (Warrior1980 - Scaveni) Pożeracze Światów (Domingo - Chaos)

Straszacy (SirNick - Pro Elf)

Wyznawcy Grzechotnika (Juniooor)

19.05.2014
Bowlsat IV Ruch Asgard (Domingo - Norsi) Równe Chłopaki (zgnity - Krasnoludy) Forfiters (Yedee - Amazonki)/ Wysokie Obcasy (Morgon - Wysokie Elfy) 06.05.2015
Bowlsat V Dodziaki (Nieumarli - SirMewash) Kruszynki (Leśne Elfy - Juniooor)

Lawina Thorina (Krasnoludy - Elkołak) oraz GKS Dietoodporni (Ogry - Domingo)

17.11.2015
Liga Regionalna/Szkodnika Duinhir (szczuroludzie) Qbusus (elfy wysokiego rodu) Lyskie (mroczne elfy)
Liga Regionalna/Szkodnika II Wiosna (Lyskie - Mroczne Elfy) Tancerze Oblicza (Nimar - Pro Elfy) Volganof Raiders (Yedee - Ludzie Północy) 20.12.2013
Liga Regionalna/Szkodnika III Short, Bad, Nasty D0rks (Chris - Krasnoludy) Bar(Ly)skie (Lyskie - Mroczne Elfy) Zielone Berety (Morgon - Orkowie) 08.04.2015
Zawody Drużynowe I Obrońcy Syrenki (Reszka, Margarita, Domingo) Szczury Morskie (Duinhir, Szkodnik, Qbusus) Half-Life (Nimar, Morgon, Yedee)
Zawody Drużynowe II Obrońcy Syrenki (Reszka, Margarita, Domingo)

Triumwirat(Qbusus, Lyskie, Szkodnik)

MORDOKLEJKI(Perihelion, Hypnotic, Morgon) 24.07.2013
Zawody Drużynowe III Triumwirat+2 (Lyskie, Qbusus, Nimar, Rotti, Perihelion) Reszka i Reszta (Reszka, Margarita, Domingo, Michaello, Yedee) NASA (SirNick, SirMewash. Juniooor, Kuzyn, Vidoter) 20.03.2014
Weterani Trefnego Futbolu Morgon (Niziołki) Skejwen (Gobliny) Lyskie (Ogry)
Weterani Trefnego Futbolu II Fear-Of-The-Dark (Perihelion - Wampiry) Lelum Polelum (Qbusus - Ogry) Łamiszczęki (Domingo - Ogry), Dobry Plan (Yedee - Gobliny) 30.01.2014
Holiday Cup Pijani Mistrzowie (Krasnoludy - Morgon) Szarpignaty (Jaszczurki- Domingo) Venice Beach (Mroczne Elfy - Lyskie) oraz Wojownicy z Asgardu (Sir Nick)
Holiday Cup II White Disase (Scaveni - Chris) Necrocommunity (Nekromaci - Kotlet) Szczury Podlasia (Scaveni - Elfic) oraz Beach Boys Drinks (Khemri - SirMewash) 26.11.2014
 
SEZON VIII
Dywizja I Batalion Parasol (Mroczne Elfy - Lyskie) Rudobrode Furiaty (Krasnoludy - Juniooor) Punk Not Dead! (Wampiry - SirMewash) 10.11.2015
Dywizja II Borys i Jego Cudowne Psy (Nekromaci - Szczeblo) Koni-Koni-Koniczynka (Chaos - zgnity) Malazan Chapter (Wysokie Elfy - Chris) 10.11.2015
Dywizja III Hajlandery (Krasnoludy - Polonus) Sparta Praag (Ludzie - Chopek_Roztropek) Wojownicy z Kostnicy (Khemri - Elkołak) 10.11.2015
SEZON VII
Dywizja I Rudobrode Furiaty (Krasnoludy - Junioor) Podlesie Lightings (Nekromaci - Elfic) Batalion Parasol (Mroczne Elfy - Lyskie) 20.08.2015
Dywizja II GKS Emocje (Chaos - Ninjaska) Punk Not Dead! (Wampiry - Sir Mewash) Xilicuncani (Jaszczuroludzie - Domingo) 20.08.2015
Dywizja III Borys i jego cudowne psy (Nekromaci - Szczeblo) Malazan Chapter (Wysokie Elfy - Chris) Pogoń Zgnijec (Nurgle - Shawass) 20.08.2015
SEZON VI
Dywizja I Rudobrode Furiaty (Krasnoludy - Junioor) Podlasie Lightings (Necomaci - Elfic) Last Bell Bringers (Scaveni - Rotti)  
Dywizja II Strażnicy Kostnicy (Khemrii - Elkołak) Straszeczne Czaszeczki (Chaos - Qbusus) FC Pacanów (Chaos - Marrco)  
Dywizja IIII Knights Errant Bretonnia (Ludzie - Sir Matiel) Warsaw Rams (Wysokie Elfy - Leon) Xilicuncani (Jaszczurludzie - Domingo)  
SEZON V
Dywizja I Last Bell Bringers (Rotti - Scaveni) Batalion Parasol (Lyskie - Mroczne Elfy) Tiste Andii (Chris - Mroczne Elfy) 20.02.2015
Dywizja II Bool Doopy (Yedee - Krasnoludy Chaosu) Wredniaki (Perihelion - Orkowie) Gwardia Mordinusa (Alandrus - Krasnoludy) 20.02.2015
Dywizja IIII Łubu Dubu (Perihelion - Norsi) Strażnicy Kostnicy (Elkołak - Khemri) Dzikuny (Nimar - Leśne Elfy) 20.02.2015
SEZON IV
Dywizja I Tiste Andii (Chris - Mroczne Elfy) Last Bell Bringers (Rotti - Scaveni) Rudobrode Furiaty (Junioor - Krasnoludy) 27.11.2014
Dywizja II Sabbath Bloody Sabbath (Nimar - Nekromaci) Death Rockets (Sir Mewash - Krasnoludy Chaosu) Sharp Kittens Nuln (Chopek_Roztropek - Amazonki) 27.11.2014
Dywizja III Jest Super (Szczeblo - Pro Elfy) Podstępne Parszywce (Kotlet - Nekromaci) GKS Legion Gryfa (Domingo - Ludzie) 27.11.2014
SEZON III
Dywizja I Tiste Andii (Chris - Mroczne Elfy) Podlasie Lightings(Elfic - Nekromaci) Kociaki z Kloaki (Sir Nick - Jaszczuroludzie) 30.06.2014
Dywizja II Rudobrode Furiaty (Junioor - Krasnoludy) Last Bell Bringers (Rotti - Scaveni) Sabbath Bloody Sabbath (Nimar - Nekromanci) 30.06.2014
Dywizja III Lot Walkirii (Morgon - Ludzie Północy) Mordziaki (Kubusio - Orkowie) Eufenizmy (Szcczeblo - Mroczne Elfy) 30.06.2014
SEZON II
Dywizja I Tiste Andii (Chris - Mroczne Elfy) Batalion Parasol (Lyskie - Mroczne Elfy) Okrótniki (Perihelion - Orkowie) 20.03.2014
Dywizja II Kociaki z Kloaki (Sir Nick - Jaszczuroludzie) Jak Z Bajki (Kuzyn - Ludzie) Supermani Z Gdańska (Szkodnik - Ludzie) 20.03.2014
Dywizja III Sabbath Bloody Sabbath (Nimar - Nekromanci) Last Bell Bringers (Rotti - Scaveni) Gwardia Mordinusa (Alandrus - Krasnoludy) 20.03.2014
SEZON I
Dywizja I Podlasie Lightings(Elfic - Nekromaci) Okrótniki (Perihelion - Orkowie) Tiste Andii (Chris - Mroczne Elfy) 01.01.2014
Dywizja II Bool Doopy (Yedee - Krasnoludy chaosu) Zuo Przyszło (Vidoter - Khorne) Pachnące Purchawki (Qbusus - Nurgle) 01.01.2014
Dywizja III Jak z Bajki (Warrior - Ludzie) GKS Lucky Rats (Propor - Skaveny) Rudobrode Furiaty (Junioor - Krasnoludy) 01.01.2014

 

Najbliższe mecze:

No events

Kalendarz

July 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4